Resort
Land
Uke
Årstid
Størrelse
Langvarig ferieopplevelse
Vi har tilbrakt feriene våre – både sommer og vinter – på Marriotts Marbella Beach Resort i 20 år nå. Vi nyter tiden vår enten i en liten gruppe eller med en større gruppe venner og familie. Våre positive opplevelser med feriestedet bekreftes år etter år.
Hotelloversikt
Rett ved Elvira-stranden i Marbella, Andalusia – et rolig og eksklusivt område med direkte tilgang til Middelhavet. Middelhavsinspirerte, velstelte hager, ideelt for familier og par.
Overnatting
Leilighet med 2 soverom, fullt utstyrt kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel, boblebad og marmorbad, balkong eller terrasse med sittegruppe, gratis Wi-Fi og levering av dagligvarer på forespørsel.
Servering og fritid
Restauranter på stedet: Flere alternativer, inkludert middelhavsmat på El Med. Oppvarmet innendørs- og utendørsbasseng, boblebad, solsenger på stranden. Treningssenter med klasser, badstue og spa, fritidsaktiviteter som bordtennis, biljard og vannsport.
Familievennlighet og tilgjengelighet
Barnevennlig: Lekeområder og aktiviteter med tilsyn, Tilgjengelighet: Rullestoltilgjengelige fasiliteter, flerspråklig personale, Parkering: Gratis
Gjesteanmeldelser
HolidayCheck: 5.7 av 6 poeng, 95 % anbefaling. Spesielt rost: Renhold og romslig planløsning, rolig beliggenhet rett ved stranden
Omgivelser og utflukter
Marbella, med sin gamleby, romerske ruiner, museer og omkringliggende områder, tilbyr en fascinerende blanding av middelhavsluksus, andalusisk kultur og naturlig skjønnhet.
Vår personlige konklusjon
Etter mange opphold på feriestedet har vi bare positive ting å rapportere: Komplekset er utmerket vedlikeholdt og ivaretatt. Marbella er fortsatt en vakker region for oss, en region som har beholdt sin helt egen sjarm. På grunn av vår høye alder er vi nå tvunget til å selge timeshare-eiendommen vår, men vi ser tilbake på de fantastiske tidene med glede og takknemlighet.
Paradiset utfolder seg med timeshare eierskap på Marriott Marbella Beach Resort, som ligger i Elviria på Costa del Sol. Dette feriestedet har sin egen myke sandstrand, og ligger rett ved siden av strendene Don Carlos og Nikki, og gir deg et valg hvor du helst vil hvile og slappe av. Et fantastisk og atmosfærisk reisemål for par, familier, gruppe- eller soloreisende, det har noe for enhver smak. Fasilitetene inkluderer to utendørsbassenger - ett for barn og ett for voksne - sammen med et lekeområde, minigolf og en fotballbane. For de voksne som kanskje liker seriøs R&R, er det også et innendørsbasseng kun for voksne, en badstue og nok solsenger for mye bading i den strålende middelhavssolen.
Fantastisk kveldutsikt er en del av oppholdet ditt her, og hvis det er pulserende natteliv du leter etter, har feriestedet tre barer - hver med sin egen happy hour - og i nærheten Puerto Banus tilbyr noe som passer for alle. Alt dette går for å vise nøyaktig hvorfor Marriott Marbella Beach Resort skiller seg ut blant Spanias overflod av timeshare alpinanlegg som en av Travel and Leisure Group Mest populære selgere.
| Sesonginformasjon | Uke Antall (r) |
| Sølv | 1-6, 9-11, 45-50 |
| Gull | 14-20, 24-26, 35-40 |
| Gullferie | 7-8, 21-23, 41-44, 51-52 |
| Platina | 12-13, 27-34 |